Jesteś teraz tu

Home Informacje Chory z nienawiści. E no...

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Chory z nienawiści. E no...

Na stronie organizatorów ŁOŚ 2024 pojawiła się informacja:

 

"W związku z szeroko zakrojonymi działaniami przy organizacji tegorocznej imprezy “ŁOŚ” mamy porozumienia z różnymi instytucjami, z którymi współpracujemy od wielu lat i otrzymujemy znaczną pomoc.
Przed chwilą dowiedzieliśmy się o szkalujących te działania paszkwilach sp9eno , które wysyła celem zdyskredytowania organizatorów i całego przedsięwzięcia.
Oczywistym jest, że próbujemy wyjaśniać te sprawy, ale impreza już się rozpoczęła i nasze możliwości są mocno ograniczone. Przepraszamy za niedogodności powstałe z powodu dywersyjnych działań sp9eno, a jakie przyniosą skutki – na razie nie potrafimy przewidzieć.
Organizatorzy"

 

Na śmieciowym forum PKI, wraz pewną grupą "mądrych inaczej" fermentuje i zionie nienawiść do ŁOŚ-a i organizatorów. Prowodyrowi, którego wskazuje powyższa informacja wtóruje grono krótkofalarskich zaprzańców. Permanentne ataki na ŁOŚ-ową imprezę są jedynie częścią szerszego planu - likwidacji PZK, w jeszcze szerszej perspektywie być może tożsamości każdego z nas...


Mój apel jest taki - traktujcie to grono, jak i administratorów tego cuchnącego forum z należną im pogardą.

Sławek, SP6ZC