Jesteś teraz tu

Home Informacje Krótkofalowcy SP6PAZ na Kopie Biskupiej 2014

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Krótkofalowcy SP6PAZ na Kopie Biskupiej 2014

2 sierpnia 2014 na Biskupiej Kopie odbyło się kolejne międzynarodowe spotkanie krótkofalowców oraz sympatyków krótkofalarstwa .Obecni byli krótkofalowcy z Czech, Niemiec oraz z SP. W spotkaniu uczestniczyło ponad 65 osób nie licząc osób towarzyszących. Gospodarzem spotkania byli Koledzy z Klubów SP6KEO z Prudnika oraz SP9KDA z Olesna. W imieniu gospodarzy zgromadzonych powitał niezawodny Tadeusz SP6MRC oraz Marek SP9UO. Z ramienia ZG PZK wszystkich powitał v-ce prezes PZK Piotr SP2JMR z Bydgoszczy , który na wstępie przekazał wszystkim zgromadzonym pozdrowienia od prezesa PZK Kolegi Jurka SP7CBG. Klub nasz SP6PAZ przy GOK w Dobrzeniu Wielkim reprezentowany był przez: prezesa klubu Kolegę Roberta SP6EK wraz z małżonką Danutą oraz synem Gustawem SQ6NDG , V-ce prezesa OT11 – członka klubu Kolegę Pawła SQ6DXP , oraz członków: Krzysztofa SP6DVP, Eugeniusza SP6DIL , Kamila SQ6IUB. W bieżącym roku bardzo smaczny bigos  ufundował i przygotował  Tadeusz SP6MRC z Prudnika. Przez wiele godzin przy wspaniałej pogodzie przy ognisku , kiełbaskach i piwie dyskutowano na wiele tematów związanych z naszym krótkofalarskim środowiskiem , problemach oraz nadziejach i planach na następny rok. Koledzy w osobach Paweł SQ6DXP oraz Kamil SQ6IUB przy okazji pobytu na Kopie dokonali przeglądu technicznego przemiennika zainstalowanego w domku. Do zobaczenia za rok
Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z tego spotkania
Opole 3 sierpnia 2014                                                                                               Krzysztof SP6DVP – 3Z6V

Galeria zdjęć z imprezy dostępna tutaj